Als docent moet u zich volledig kunnen richten op uw primaire taken: lesgeven, leerlingbegeleiding, onderwijsontwikkeling en deskundigheidsbevordering. De beheers- en organisatietaken hebben we daarom zoveel mogelijk ondergebracht bij het management. In het kader van het taakbeleid leggen we duidelijk vast voor welke werkzaamheden wij uw inzet verwachten.
Binnen het tweedegraads lesgebied kennen we LB- en LC-functies. Een LC-functie wordt toegekend op basis van het verrichten van taken m.b.t. onderwijsontwikkeling en/of projectmatige werkzaamheden.
Voor het eerstegraads gebied geldt een soortgelijk verhaal. Binnen dit gebied kennen wij LC- en LD-functies. LD-functies worden toegekend op basis van locatie of Atlasbrede onderwijs ontwikkeltrajecten.